DÁREK K OBJEDNÁVCE OD 1200 Kč - TAŠTIČKA, od 2000 Kč - RUČNÍ MIXÉR. DOPRAVA ZDARMA OD 1500 KČ.

O Fua Fua

Naše filozofie

Fua znamená v samojské polynéštině ovoce. A Fua Fua znamená ovoce na druhou...
Ve Fua Fua věříme, že svět by byl lepší místo, kdyby každý konzumoval dostatek ovoce a měl více živin pro silnou imunitu. Usilujeme o to, aby zdravé ovoce bylo přístupnější pro každého. Chceme přirozeně zlepšovat imunitu lidí tím, že budou konzumovat dostatek ovoce a přijímat tak více přirozených živin v každém ročním obdobím, na jakémkoli místě a v jakoukoli dobu a v celé škále druhů.

A jak to zařídit? Vzali jsme přes 20 druhů ovoce, přidali k nim další superpotraviny a přírodní rostlinné extrakty. Díky poznatkům nejmodernější vědy a technologii jsme dokázali z ovoce vyextrahovat vodu, ale zároveň kompletně zachovat živiny včetně vitaminů, minerálních látek a vlákniny. Nakombinovali jsme 7 lahodných chutí z celkem 30 plodů a zabalili je do praktických sáčků, z nichž si snadno připravíte lahodný zdravý přírodní nápoj ať jste kdekoli. Vychutnejte si i vy přirozenou sílu ovoce a odemkněte celý potenciál zdraví́.

Lahvičky s imunity drinkem Fua Fua a ovoce

 

Vyrobeno přírodou servírováno vědou

Ctíme odkaz a rituály přírody. Vybíráme nejkvalitnější plody přímo v sezóně v jejich rodné zemi. Šokově je vysušíme mrazem, když jsou ideálně zralé. Díky unikátním metodám získáváme všechny živiny z velkého množství druhů, kombinujeme to nejlepší z každého. Zajistíme tak ideální vstřebatelnost a množství živin pro lidské tělo a zároveň zachováváme 100% přírodní podstatu. Z každého ovoce dokážeme „vymáčknout“ ty nejlepší účinky pro lidské tělo.

Každodenní obřad imunity

Pomáháme zvládat tempo dnešní doby. Každou porcí kdykoli a kdekoli servírujeme několik kousků rozmanitých druhů superpotravin, zejména ovoce. Nezbytné antioxidanty, vitamíny a vlákninu připravíme do nejsnadnější a nejpřirozenější podoby. Pomáháme lidem vytvořit si snadný každodenní rituál, jehož příprava zabere minutku, ale zážitek, chuť a prospěšné živiny působí v těle dlouhodobě.

Unikátní chuťový prožitek

Záleží nám na tom, aby si kdokoli vychutnal každý nápoj. Spojili jsme se s nejlepšími someliéry, cukráři a nutričními poradci a vyladili chuť do posledního doušku. Představte si šťavnatou sladkou jahodu, jemně štiplavý ananas nebo pikantní zázvor. Řešíme každý vjem, od prvního loku po poslední polknutí. Chceme podávat na stůl jen to, co chutná, protože imunita nemusí být jen nudná. Může chutnat tak, jak to máme rádi.

Dárek, který chci dávat i dostávat

Ať už si kupujete dárek pro sebe nebo pro někoho jiného, určitě vybíráte něco víc, něco luxusnějšího, něco bližšího, něco osobnějšího, něco, co není jen dárek. Něco, co je spojeno s darováním toho, na čem vám záleží a co je nejcennější. Ty nejúžasnější momenty života si můžeme naplno užít, když jsme zdraví a odolní. Co víc si můžeme dopřát sami sobě nebo těm, na kterých nám záleží, než silnou imunitu?

Dostupný luxus a udržitelnost

Jedinečnost Fua Fua spočívá v tom, že kombinujeme luxus, dostupnost a udržitelnost. Představte si přepych toho, kdy vám na dovolené připraví osvěžující smoothie plné nejšťavnatějšího tropického ovoce, kdy vám maminka přichystá misku nakrájených jablek a hrušek. Kdy se hýčkáte zdravou svačinou nebo snídaní a nemusíte nikam jít nakoupit, nic krájet, umývat...  Vše máte přímo před nosem. Představte si ten moment, kdy nevyhodíte žádné nahnilé ovoce a neplýtváte časem, ani potravinami.

Fua Fua immunity drink